2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI DERS PROGRAMI

Öğretim Elemanlarının İsimlerinin üzerine tıkladığınızda açılacak olan sayfalardan dönem içerisinde duyurular v.b. yapılacağından düzenli olarak Öğretim Elemanlarının sayfalarını kontrol etmeniz gerekmektedir.

 

1.SINIF

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE  CUMA DERS KODU DERSİN ADI ÖĞRETİM ELEMANI
09:00-09:50

İngilizce Sözlü Anlatım I

(Grup 1)

Z-22 no'lu derslik

İngilizce Yazılı Anlatım I

(Grup 2)

Z-22 no'lu derslik

 

Türk Dili I

Uzaktan Eğitim

Sözcük Bilgisi ve Metin İnceleme I

Z-22 no'lu derslik

İngilizce Dilbilgisi I

Z-22 no'lu derslik

     
10:00-10:50

İngilizce Sözlü Anlatım I

(Grup 1)

Z-22 no'lu derslik

İngilizce Yazılı Anlatım I

(Grup 2)

Z-22 no'lu derslik

 

Türk Dili I

Uzaktan Eğitim

 

Sözcük Bilgisi ve Metin İnceleme I

Z-22 no'lu derslik

İngilizce Dilbilgisi I

Z-22 no'lu derslik

2402001122014 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I Doç.Dr. Adem KARA
11:00-11:50

İngilizce Sözlü Anlatım I

(Grup 1)

Z-22 no'lu derslik

A.İ.İ.T. I

Uzaktan Eğitim

Çeviriye Giriş I

Kongre Merkezi Yeşil C

Sözcük Bilgisi ve Metin İnceleme I

Z-22 no'lu derslik

 

İngilizce Dilbilgisi I

Z-22 no'lu derslik

2402001142014 Türk Dili I Okutman Gülce DOĞAN
12:00-12:50    

A.İ.İ.T. I

Uzaktan Eğitim

Çeviriye Giriş I

Kongre Merkezi Yeşil C

Sözcük Bilgisi ve Metin İnceleme I

Z-22 no'lu derslik

 

  MTT101 İngilizce Dilbilgisi I Öğr.Gör. Emel YAVUZALP
13:00-13:50  

İngilizce Yazılı Anlatım I

(Grup 1)

Z-22 no'lu derslik

        MTT103 İngilizce Yazılı Anlatım I Okutman İsmihan KÜLCÜ
14:00-14:50

İngilizce Yazılı Anlatım I

(Grup 1)

Z-22 no'lu derslik 

Çeviriye Giriş I

Z-22 no'lu derslik

 

İngilizce Sözlü Anlatım I

(Grup 2)

201 no'lu derslik 

İngilizce Yazılı Anlatım I

(Grup 2)

Z-22 no'lu derslik

MTT105 İngilizce Sözlü Anlatım I Yrd.Doç.Dr. Abdullah COŞKUN
15:00-15:50  

İngilizce Yazılı Anlatım I

(Grup 2)

Z-22 no'lu derslik

Çeviriye Giriş I

Z-22 no'lu derslik

   

İngilizce Sözlü Anlatım I

(Grup 2)

201 no'lu derslik 

İngilizce Yazılı Anlatım I

(Grup 2)

Z-22 no'lu derslik

MTT107 Çeviriye Giriş I Prof.Dr. Iryna SEKRET
16:00-16:50  

İngilizce Yazılı Anlatım I

(Grup 2)

Z-22 no'lu derslik

     

İngilizce Sözlü Anlatım I

(Grup 2)

201 no'lu derslik 

  MTT109 Sözcük Bilgisi ve Metin İnceleme I Öğr.Gör. Emel YAVUZALP

 

2.SINIF

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE  CUMA DERS KODU DERSİN ADI ÖĞRETİM ELEMANI
09:00-10:00

Almanca I

AZ-25 no'lu sınıf

Fransızca I

AZ-08 no'lu sınıf

Karşılaştırmalı Dil Bilgisi I

200 no'lu derslik

Sözlü Çeviriye Giriş I

Z-22 no'lu derslik

 

Karşılaştırmalı Dil Bilgisi I

200 no'lu derslik

İspanyolca I

201 no'lu sınıf

MTT201 Çeviri Kuramları I Prof.Dr. Iryna SEKRET
10:00-10:50

Almanca I

AZ-25 no'lu sınıf

Fransızca I

AZ-08 no'lu sınıf

Karşılaştırmalı Dil Bilgisi I

200 no'lu derslik

 

Sözlü Çeviriye Giriş I

Z-22 no'lu derslik

 

Karşılaştırmalı Dil Bilgisi I

200 no'lu derslik

İspanyolca I

201 no'lu sınıf

MTT203 Yazılı Çeviriye Giriş I Okutman İsmihan KÜLCÜ
11:00-11:50

Almanca I

AZ-25 no'lu sınıf

Fransızca I

AZ-08 no'lu sınıf

 

Sözlü Çeviriye Giriş I

Z-22 no'lu derslik

 

   

İspanyolca I

201 no'lu sınıf

MTT205 Sözlü Çeviriye Giriş I Yrd.Doç.Dr. Abdullah COŞKUN
12:00-12:50  

Yazılı Çeviriye Giriş I

Z-22 no'lu derslik 

Sözlü Çeviriye Giriş I

Z-22 no'lu derslik 

İtalyanca I

AZ-08 no'lu sınıf

 

Yazılı Çeviriye Giriş I

Z-22 no'lu derslik

MTT207 Karşılaştırmalı Dil Bilgisi I Öğr.Gör. Emel YAVUZALP
13:00-13:50  

Dilbilimi

Z-22 no'lu derslik

Yazılı Çeviriye Giriş I

Z-22 no'lu derslik

 

İtalyanca I

AZ-08 no'lu sınıf

 

Yazılı Çeviriye Giriş I

Z-22 no'lu derslik

MTT209

_______

MTT211

Almanca I

__________

Fransızca I

Yrd.Doç.Dr. İbrahim And UYANIK

__________________________

Okt. Zeynep BÜYÜKSARAÇ

14:00-14:50

Dilbilimi

Z-22 no'lu derslik 

 

Çeviri Kuramları I

Kongre Merkezi Yeşil A

İtalyanca I

AZ-08 no'lu sınıf

 

    İtalyanca I Okt. Aitziber ROYANO BEITIA
15:00-15:50

Dilbilimi

Z-22 no'lu derslik 

 

Çeviri Kuramları I

Kongre Merkezi Yeşil A

    MTT219 Dilbilim I Prof.Dr. Iryna SEKRET
16:00-16:50

 

 

Çeviri Kuramları I

Kongre Merkezi Yeşil A

    MTT215 İspanyolca I Okt. Aitziber ROYANO BEITIA

 

 

3.SINIF

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE  CUMA DERS KODU DERSİN ADI ÖĞRETİM ELEMANI
09:00-10:00  

Ardıl Çeviri I

AZ-25 no'lu Bilg. Laboratuarı

İspanyolca III

201 no'lu derslik

 

Fransızca III

AZ-08 no'lu sınıf

 

Almanca III

200 no'lu sınıf

MTT301 Çeviri Teknikleri I Yrd.Doç.Dr. Ebru AK
10:00-10:50

Sözlü Çeviri I

200 no'lu derslik

 

Ardıl Çeviri I

AZ-25 no'lu Bilg. Laboratuarı

İspanyolca III

201 no'lu derslik 

 

Fransızca III

AZ-08 no'lu sınıf

 

Almanca III

200 no'lu sınıf

MTT303 Yazılı Çeviri I Yrd.Doç.Dr. Ebru AK
11:00-11:50  

Sözlü Çeviri I

200 no'lu derslik

 

Ardıl Çeviri I

AZ-25 no'lu Bilg. Laboratuarı

 

İspanyolca III

201 no'lu derslik

Fransızca III

AZ-08 no'lu sınıf

 
 

Almanca III

200 no'lu sınıf

MTT305 Sözlü Çeviri I Yrd.Doç.Dr. Abdullah COŞKUN
12:00-12:50    

 Yazılı Çeviri I

201 no'lu derslik

 

Yazılı Çeviri I

201 no'lu derslik

  MTT307 Metin İncelemeleri Okutman İsmihan KÜLCÜ
13:00-13:50

AB Terim ve Kavramları I

 200 no'lu derslik

   

Yazılı Çeviri I

201 no'lu derslik

 

Yazılı Çeviri I

201 no'lu derslik

 

MTT319

AB Terim ve Kavramları I

Öğr.Gör. Emel YAVUZALP

14:00-14:50

AB Terim ve Kavramları I

 200 no'lu derslik

 İngilizce Metin İncelemeleri

201 no'lu derslik

 

Sözlü Çeviri I

200 no'lu derslik

 

Çeviri Teknikleri I

200 no'lu derslik

MTT325 Ardıl Çeviri I Yrd.Doç.Dr. Abdullah COŞKUN
15:00-15:50  

AB Terim ve Kavramları I

 200 no'lu derslik

 

İngilizce Metin İncelemeleri

201 no'lu derslik

Sözlü Çeviri I

200 no'lu derslik

 

Çeviri Teknikleri I

200 no'lu derslik

MTT309  Almanca III Yrd.Doç.Dr. İbrahim And UYANIK
16:00-16:50    

İngilizce Metin İncelemeleri

201 no'lu derslik

     

Çeviri Teknikleri I

200 no'lu derslik

 MTT311 Fransızca III Okt. Zeynep BÜYÜKSARAÇ
            MTT315 İspanyolca III  Okt. Aitziber ROYANO BEITIA

4.SINIF

SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE  CUMA DERS KODU DERSİN ADI ÖĞRETİM ELEMANI
09:00-10:00

Mesleki Çeviriler

201 no'lu derslik

Almanca V

201 no'lu sınıf

Fransızca V

AZ-08 no'lu sınıf

Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi

200 no'lu derslik

Sözlü Çeviri Eleştirisi

201 no'lu derslik

  MTT401 Mesleki Çeviriler Okutman Arzu ERKAAN
10:00-10:50  

Mesleki Çeviriler

201 no'lu derslik

 

Almanca V

201 no'lu sınıf

Fransızca V

AZ-08 no'lu sınıf

Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi

200 no'lu derslik

 

Sözlü Çeviri Eleştirisi

201 no'lu derslik

 
  MTT403 Yazılı Çeviri Eleştirisi I Okutman İsmihan KÜLCÜ
11:00-11:50  

Mesleki Çeviriler

201 no'lu derslik

 

Almanca V

201 no'lu sınıf

Fransızca V

AZ-08 no'lu sınıf

 

Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi

200 no'lu derslik

 

Sözlü Çeviri Eleştirisi

201 no'lu derslik

  MTT405 Sözlü Çeviri Eleştirisi I Yrd.Doç.Dr. Abdullah COŞKUN
12:00-12:50           MTT417 İnternet Uygulamalı Çeviri I Prof.Dr. Iryna SEKRET
13:00-13:50

 İnternet Uygulamalı Çeviri

AZ-25 no'lu Bilg. Laboratuarı

        MTT431 Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi

Yrd.Doç.Dr. Abdullah COŞKUN

14:00-14:50  

 İnternet Uygulamalı Çeviri

AZ-25 no'lu Bilg. Laboratuarı

   

Yazılı Çeviri Eleştirisi

Z-22 no'lu derslik

  MTT407 Almanca V Yrd.Doç.Dr. İbrahim And UYANIK
15:00-15:50  

 İnternet Uygulamalı Çeviri

AZ-25 no'lu Bilg. Laboratuarı

     

Yazılı Çeviri Eleştirisi

Z-22 no'lu derslik

  MTT409 Fransızca V Okt. Zeynep BÜYÜKSARAÇ
16:00-16:50        

Yazılı Çeviri Eleştirisi

Z-22 no'lu derslik

       

 


Abant İzzet Baysal Üniversitesi - Yabancı Diller Yüksekokulu © 2017 Sayfa Başı